exterier-design-white

Kontaktní informace

Borová 1365
665 01 Rosice

+420 776 775 944
+420 737 650 205

info@exterier-design.cz
todus@exterier-design.cz

Sledujte nás

Děláme to, co milujeme

V oboru zahradní architektury jsme zkušení matadoři. Přesto ke své práci přistupujeme s pokorou, ke klientům s respektem. Těžištěm naší tvorby jsou soukromé rodinné zahrady, ale nebojte se nás oslovit i s jiným zeleným projektem.

unas2-1

Naše filozofie

Zahradní architektura je pro nás poslání a sázet stromy ta nejlepší investice do budoucnosti. Naplňuje nás tvořit „živá“ díla, která se každým dnem mění a pro své majitele jsou zdrojem radosti. Každá zahrada z našeho ateliéru je originál. A tvoříme ji, jako by byla poslední a měla být vrcholem naší práce.

Jdeme ekologickými cestami

Respektujeme biodiverzitu i ráz krajiny. Při výběru zeleně dáváme přednost druhům přirozeným pro danou lokalitu. Sledujeme trendy v udržitelnosti a nebojíme se je využívat. Pracujeme pro přírodu a ona pro nás.

Umíme všechna řemesla

Máme specialisty pro jednotlivé obory, ale řídíme se heslem „každý musí umět všechno“. Během realizace zahrady nemusí klient jednat s různými lidmi, jen se zahradním architektem. Ten koordinuje veškeré práce a dohlíží na přesné dodržení návrhu.

Jsme členem SZUZ

Nikdy nemáme hotovo a pořád se vzděláváme. Také jsme členem SZUZ, který sdružuje podnikatele v oboru zahradní a krajinářské tvorby. To abychom byli v kontaktu s kolegy z oboru.

Fascinuje nás kultura krajiny a řemesla, příroda a dlouhodobý přístup.

0 +
navržených zahrad
0 +
realizovaných zahrad
0 +
kreativních nápadů

Kdo jsme

Jsme kolegové i přátelé. Spoléháme jeden na druhého. Inspiraci vidíme všude. V přírodě, u sebe navzájem i u světových špiček zahradní architektury. Pracujeme v souladu s vaším domem a jeho okolím. Hravě kombinujeme funkci s estetikou. Stíráme hranice a vytváříme souhru mezi interiérem a exteriérem, mezi zahradou a okolní krajinou. Nabízíme vědomý design, který jde hlouběji, nejde jen o vzhled zahrady. Každý návrh zahrady z našeho ateliéru reaguje citlivě na specifika místa i klienta.

Roman Dvořáček

Jednatel, zahradní architekt a realizátor v jednom

Ing. Nikola Potočková

Zahradní architektka pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Ing. Jana Vojtková

Zahradní architektka pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Ing. Jakub Kovář

Zahradní architekt pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Ing. Kateřina Čadková

Zahradní architektka pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Ing. Jitka Zejbrdlichová

Zahradní architektka pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Ing. Petra Morysková

Zahradní architektka pro realizaci zahrad v Brně a okolí

Proč zvolit nás? ?

Během návrhu a realizace zahrady nejednáte s různými zástupci za jednotlivá řemesla, ale jen se zahradním architektem. Je to takový styčný důstojník po celou dobu spolupráce. Koordinuje veškeré práce, dohlíží na přesné dodržení návrhu. Starosti necháváte na nás a jen se těšíte na výsledek.

NÁVRHY ZAHRAD
90 %
REALIZACE ZAHRAD
70 %
3D VIDEO VIZUALIZACE
85 %

Jsme specialisté, kteří stvoří vaši zahradu od návrhu po stavební práce

S námi získáváte celý tým odborníků – zedníky, elektrikáře, zahradníky, bagristy i kameníky… a máme v portfoliu i dokonalý zahradní nábytek.